W dwóch meczach 3 punkty juniorów

Od jednej przegranej i jednej wygranej rozpoczęli rundę wiosenną juniorzy młodsi Startu Pruszcz. W pierwszym meczu przeciwnikiem był lider rozgrywek Chemik Bydgoszcz ,który jesienią nie przegrał spotkania. Mecz do 25 minuty był wyrównany prowadzony w środku boiska, bez sytuacji bramkowych. Niestety w kolejnych  5 minutach gry straciliśmy trzy bramki po prostych błędach indywidualnych naszych zawodników. Brak koncentracji i zdecydowania w prostych interwencjach naszych  zawodników sprawił że Chemik dalej spokojnie mógł kontrolować grę. W drugiej połowie rozegranej poprawnie nie zdołaliśmy zmienić wyniku a mecz zakończył się przegraną 4:0. Zasłużyliśmy na swoją bramkę lecz precyzyjny strzał Mateusza Gągoli w efektownej interwencji wybronił bramkarz.

Kolejny mecz rozegraliśmy w Pruszczu z Wisłą Nowe. Od początku spotkania narzuciliśmy przeciwnikowi swój styl gry. Zaangażowanie całego zespołu nagrodzone zostało zdobyciem w pierwszej połowie dwóch bramek. Zespół juniorów precyzyjnie rozgrywał swoje akcje. Wyróżniali się w środku pola Szymon Szulc oraz Mateusz Gągola. Pozytywnie zaskoczył na lewej pomocy Olek Nowacki, który był motorem napędowym akcji z lewej strony. W drugiej połowie trzecią swoją bramką w tym dniu popisał się Dawid Waśkowski. Tym samym zapisujemy na jego koncie pierwszego hatrika. Bez błędu zagrała cała linia obrony z bramkarzem Łukaszem Sworowskim który uchronił nas w kilku interwencjach przed stratą bramki. Podsumowując cały zespół zagrał na równym poziomie co w efekcie dało zasłużone zwycięstwo 3:0. Gratulujemy wygranej !!!