Victoria Koronowo 1:1 Start Pruszcz

Victoria Koronowo 1:1 Start Pruszcz

Po pierwszej porażce w rundzie wiosennej nasz zespół musiał zmierzyć się na równie ciężkim terenie w Koronowie, do meczu przystąpiliśmy w osłabionym składzie, mimo to postanowiliśmy rozegrać dobre spotkanie.

Od samego początku mecz nastawiony był na fizyczną walkę w środkowej strefie, pierwsza dogodna sytuacja dla gospodarzy zakończyła się od razu rzutem karnym, ale na posterunku bramki stanął dobrze dysponowany powracający do składu Kacper Siuda, który świetną paradą obronił strzał w 12 minucie Piotra Misia, pomimo ostrzeżenia zielono-czarni ponownie nie wyciągali wniosków z gry, kilka minut później Victoria dopięła swego po fatalnym błędzie naszego prawego obrońcy Mateusz Andrzejewski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W naszych szeregach ponownie wtrąciła się lekka niepewność, ale ambicja zawodników sprawiła, iż nie odpuściliśmy w łatwy sposób meczu..

Druga odsłona spektaklu przyniosła zdecydowanie efektywniejszy futbol w naszym wykonaniu, gola kontaktowego zdobył Eliasz Kasica, swoją szansę zmarnował również Karol Poćwiardowski strzelając w sytuacji sam na sam prosto w bramkarza. Należy podczas całego spotkania zwrócić uwagę na pracę trójki sędziowskiej, która wyraźnie nie wkomponowała się w to spotkanie. Chaos boiskowych zdarzeń udzielił się również zawodnikom, obie drużyny kończyły mecz osłabione. Start musi sobie radzić w następnym spotkaniu bez Jakuba Kapeli oraz Roberta Linke którzy ujrzeli od arbitra czerwone kartki.

Wyrazy szacunku dla fanatycznych Kibiców za doping na trudnym terenie, następna kolejka to domowe spotkanie z Piaskami Bydgoszcz.

Bramki: Mateusz Andrzejewski 28′, Eliasz Kasica 70′

Skład: Siuda,Linke,Grobelniak,Nowakowski,Kapela, Krzyżanowski(88’Bączkowski), Rekowski, Czarnowski, Kasica,Krajewski,Poćwiardowski(70′ Bether), Krukowski

ponadto w kadrze: Bentlejewski

DSC_0080 1