V Liga jest nasza !!!

Wielkie oczekiwania na mecz, który po piętnastu latach ponownie miał dać awans do klasy okręgowej. Wielkie emocje przez całe spotkanie, wiele sytuacji strzeleckich, popis umiejętności Jakuba Krukowskiego – wreszcie długo wyczekiwana euforia w związku z awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. To krótka relacja sobotnich wydarzeń, które przeszły po raz kolejny do historii naszego Klubu…

Od początku spotkania to Zielono – Czarna Brygada dyktowała boiskowe warunki, każdy z zawodników podszedł do celu bardzo zmotywowany by przypieczętować swoją dominację w tym ważnym dla nas dniu. Już od 7 minuty po doskonałej akcji drużynowej nasz snajper Jakub Krukowski wyprowadza nas na prowadzenie, konsekwentnie graliśmy „swoje” co dało wymierny skutek ponownie w 40 minucie. Kolejne trafienie, spokój do przerwy przypieczętował Jakub Środa wprowadzając licznie zgromadzoną publiczność na stadionie w powód do jeszcze większej dumy.

W drugiej odsłonie zespół gości nas wyraźnie zaskoczył swoim podejściem do gry, realizował zgoła odmienny niż zazwyczaj styl gry skupiając się głównie na kontrach. Podopieczni Damiana Ejankowskiego nie chcieli dopuścić by rywal ugrał w tak ważnym meczu choćby punkt, więc Mateusz Krajewski po niespełna godzinie gry wyprowadza zespół na trzy bramkowe prowadzenie. Tuż przed ostatnim gwizdkiem Pruszcz ujrzał jeszcze dwa gole, najpierw dublet w tym spotkaniu ustrzelił Jakub Krukowski, a następnie nasz zespół przyjął bramkę na 4:1 po błędzie linii defensywnej..

Po ostatnim gwizdku wspólna zabawa z Kibicami, przygotowane okolicznościowe koszulki oraz wywiady dla gminnej telewizji internetowej. Wielki sukces zawodników, trenerów, działaczy oraz kibiców!

Za nami mnóstwo pracy, ale do realizacji pełnego planu zostały dwa mecze – dwa zwycięstwa..

Start Pruszcz 4:1 Rawys Raciąż

Jakub Krukowski x2

Jakub Środa

Mateusz Krajewski

Start: Siuda, Nowakowski(46′ Ł.Krukowski), Ruciński, Grobelniak, Poćwiardowski(60′ Szulc), Czarnowski, Krzyżanowski(66′ Łuczak), Środa(75′ Szeląg), Krajewski, Kasica, J.Krukowski

ponadto w kadrze: Bether