Remis w meczu przyjaźni..

Remis w meczu przyjaźni..

Po serii dziesięciu kolejnych spotkań, wywalczonego awansu do klasy okręgowej Zielono – Czarni rozgrywali kolejne wyjazdowe spotkanie ” mecz przyjaźni” na trybunach w Sępólnie Krajeńskim. Podopieczni Damiana Ejankowskiego po średnim pod względem piłkarskim spotkaniu zremisowali z gospodarzami 2:2, chodź należało ten mecz zdecydowanie wygrać…

Od początku spotkania byliśmy stroną dominującą, Krajna skupiała się głównie na organizacji gry obronnej wyprowadzając przy tym od czasu do czasu kontry, który stworzyły zagrożenie pod bramką Kacpra Siudy. Zielono-Czarna Brygada pomimo pełnej kontroli przebiegu wydarzeń nie potrafiła swojej dominacji zamienić na gola co spowodowało bezbarwny remis w pierwszej odsłonie meczu.

W drugiej części Krajna pierwsza rozpoczęła festiwal strzelecki, po jednej z akcji gospodarzy nasz bramkarz musiał skapitulować, a zespół gonić wyniku by godnie zaprezentować się licznie zgromadzonej publiczności. Na szczęście kilka chwil później arbiter główny spotkania wskazał na „11” metr po faulu na kapitanie Jakubie Krzyżanowskim. Po niekonwencjonalnie rozegranym rzucie karnym doprowadzamy do remisu za sprawą Jakuba Krukowskiego.  Kolejny dobry fragment naszej drużyny, asysta drugiego stopnia Łukasza Rucińskiego i nasz snajper Krukowski strzela kolejny dublet powiększając swój strzelecki dorobek bramkowy w tym sezonie.  Gdy wydawało, iż nic nadzwyczajnego w tym spotkaniu się nie wydarzy, po indywidualnym błędzie w środkowej strefie kolejna kontra gospodarzy kończy się golem wyrównującym. W doliczonym czasie gry Krajna miała kolejne okazje, ale nasi zawodnicy poradzili sobie z tą sytuacją.

Remisujemy po gorącej atmosferze zgodowego dopingu na trybunach oraz średniej temperaturze na boisku, zagraliśmy poprawny mecz chodź zdecydowanie mamy możliwości na więcej. Serdecznie zapraszamy na ostatnią kolejkę tego sezonu, ostatni mecz w A-klasie gdzie naszym rywalem będzie Dąb Potulice!

Krajna Sępólno 2:2 Start Pruszcz

Jakub Krukowski x2

Start: Siuda, Nowakowski(46′ Szeląg), Ruciński, Szulc(46′ Krzyżanowski), Poćwiardowski(65’Bether), Grobelniak, Czarnowski, Środa, Krajewski, Kasica, J.Krukowski(80′ Gągola)

DSC_0194