Rehabilitacja po blamażu w PP..

Rehabilitacja po blamażu w PP..

Sobotnie starcie z K.S Łochowo było odpowiednim momentem do realizacji założeń, które trener Damian Ejankowski nakreślił po odpadnięciu z Pucharu Polski na tle b-klasowego rywala. Zielono – Czarna Brygada wykorzystała nadarzającą się sytuację, zdobywając komplet punktów umacnia się na czubie ligowej tabeli! 

     Od początku spotkania widać było, iż mecz będzie obfitował w wiele sytuacji bramowych, gra toczyła się głównie w środkowej strefie. Prezentowaliśmy na boisku znacznie dojrzalszą piłkę, kilkukrotnie kreując dobre sytuacje do strzelenia gola. Wreszcie swego dopięliśmy w 24 minucie gry. Próbę strzału Jakuba Środy dobił Krajewski dając prowadzenie Starterkowi . Goście kilkukrotnie próbowali zagrozić bramce strzeżonej przez Kacpra Siudę, lecz nasz młodzieżowiec dobrze wywiązywał się ze swojej roli, bądź asekurowali go nasi stoperzy.

  Druga odsłona, po bramkowym prowadzeniu opadła na tempie gry, skupialiśmy się głównie na zabezpieczaniu własnej bramki tworząc od czasu do czasu klarowne sytuacje. Kolejną z nich w 57 minucie wykorzystał napastnik Krukowski, Start prowadził z dwubramkową zaliczką i pewien swoich umiejętności próbował strzelać następne gole. Drużyna gości próbowała do końca odwrócić boiskowe wydarzenia, lecz kilka dobrych parad naszego bramkarza sprawiło, iż ich dorobek bramowy nie uległ zmianie. 

 Mecz nie był porywający, młody zespół K.S Łochowo momentami wykazywał zagrożenie, lecz przyzwyczajeni z dominacji na własnym boisku nasi zawodnicy pewnie dopisali sobie trzy punkty za to spotkanie, w wyniku dobrych rezultatów na innych stadionach zostają jako beniaminek rozgrywek liderem. Za tydzień mecz rangi, której każdemu pasjonatowi futbolu nie należy tłumaczyć – wyjazdowy pojedynek derbowy…

   Bądźcie z nami!

Start Pruszcz 2:0 K.S Łochowo

 M.Krajewski

 J.Krukowski

Start: Siuda, Ratkowski, Krzyżanowski, Ruciński, Poćwiardowski,Czarnowski(76′ Szeląg),Środa, Cylc(85′ Szulc), Krajewski, Kasica,Krukowski(87′ Rola)

żółta kartka: Kasica