PP: Zryw Wielki Lubień 1:6 Start Pruszcz!

PP: Zryw Wielki Lubień 1:6 Start Pruszcz!

W ubiegłą niedzielę w ramach okręgowego Pucharu Polski podopieczni Damiana Ejankowskiego udali się na pierwszy oficjalny mecz sezonu 2017/18. Po dobrym meczu z obu stron Zielono – Czarna Brygada w znacznie okrojonym składzie pewnie pokonała zespół „serie B” aplikując rywalom aż sześć goli!

Spotkanie bardzo szybko po dobrym podaniu Eliasza Kasicy otworzył kapitan Krzyżanowski rozpoczynając festiwal bramkowy z niżej notowanym rywalem. Następny gol padł niespełna dziewięć minut później, akcję rozpoczętą poprzez Krajewskiego pewnie kończy Eliasz Kasica. Od tego momentu poziom ambicji gospodarzy wyraźnie spadł, natomiast nasz zespół kreował nowe sytuacje by rozliczyć pierwszą rundę pucharową na przestrzeni 45 minut.  Do przerwy Zielono – Czarni prowadzili pięcioma bramkami, w 30 minucie nasz pomocnik Jakub Środa popisał się fantastycznym uderzeniem z okolic 25 metrów od bramki trafiając w samo okienko! Kolejne dwa trafienia odnotował jeszcze Jakub Krzyżanowski kompletując do połowy klasycznego hattricka.

Druga odsłona nie była tak efektowna, lecz zdecydowanie bardziej efektywna. Podopieczni Damiana Ejankowskiego wielokrotnie stawali przed szansą podwyższenia znacznie wyniku, ale celowniki były zdecydowanie rozregulowane. Swoją czwartą bramkę do całości dołożył ponownie Krzyżanowski stając się MVP spotkania, niestety nie ustrzegliśmy się też błędu czego następstwem była utrata bramki po stałym fragmencie gry wykonanym przez zawodników występujących w „serie B”

Ten mecz był dobrym prognostykiem przed nadchodzącym sezonem, pomimo okrojonego składu poprzez różne problemy Zielono – Czarna Brygada walczy od początku do końca..

Zapraszamy wszystkich sympatyków na niedzielną inaugurację klasy okręgowej, naszym przeciwnikiem w domowym pojedynku będzie Iskra Ciechocin, początek pojedynku o 18!

Start: Siuda, Mielczarek, Grobelniak, Szeląg, Szulc, Rola, Czarnowski, Środa, Krajewski, Kasica, Krzyżanowski

żółta kartka: Szeląg

1