Porażka na zakończenie rundy..

Porażka na zakończenie rundy..

Ostatnie spotkania rundy jesiennej podopiecznych Damiana Ejankowskiego były walką o każdy możliwy punkt do tabeli, która mieści osiem zespołów aspirujących o awans.

Zielono – Czarna Brygada w ramach świętowania 60 lat istnienia klubu w ramach spotkania z Wojownikiem Wabcz wywalczyła trzy ważne punkty, za sprawą dwóch bramek snajpera Jakuba Krukowskiego mogliśmy celebrować „wyszarpane” zwyciestwo, urodziny naszego wielkiego klubu SLKS Start Pruszcz!

Niespełna tydzień później w ramach ostatniego spotkania rundy jesiennej walczyliśmy na wyjeździe z BKS Bydgoszcz. Niestety ten mecz nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu, gospodarze wykorzystali swoje klarowne sytuacje, natomiast My raziliśmy nieskutecznością w wielu przypadkach.. Co więcej wobec kontuzji na przestrzeni pierwszej połowy kontuzji doznał kapitan Jakub Krzyżanowski.

Końcowy etap rywalizacji ligowej był niezwykle intensywny. Wiele elementów należy poprawić, ale całokształt rundy wydaje się być optymistyczny. Będziemy intensywnie pracować zimą nad aspektami piłkarskiego rzemiosła. Dziękujemy za wsparcie wszystkich sympatyków Startu!

 

Start Pruszcz 2:1 Wojownik Wabcz

BKS Bydgoszcz 4:0 Start Pruszcz

1