Niespodziewana porażka żeńskiego zespołu..

Niespodziewana porażka żeńskiego zespołu..

Ostatnia kolejka przyniosła nieoczekiwany, smutny rezultat dla podopiecznych Kamila Mykowskiego. W domowym pojedynku nasz zespół musiał przyjąć gorycz porażki z rówieśniczkami Tucholanki Tuchola.

Od początku spotkania widać było, iż oba zespoły wychodzą na ten mecz w wyłącznie jednym celu – zdobycie trzech ważnych punktów do ligowej tabeli. Niestety ku zaskoczeniu wszystkich Kibiców zgromadzonym na stadionie nasz zespół był bardzo nieskuteczny w swoich podbramkowych sytuacjach, nie kreował również w należyty sposób gry, co skrzętnie wykorzystały przyjezdne.

Tucholanka Tuchola wykazała się znacznie lepszą skutecznością w polu karnym strzeżonej przez Katarzynę Rasz, zdobyła dwubramkowe prowadzenie i spokojnie kontrolowała przebieg boiskowych sytuacji. Dopiero ostatni kwadrans gry to prawdziwy rollercoaster, gdy wydawało się, że trzecia bramka ostatecznie przekreśla szansę na zdobycz punktową Zielono-Czarnych swoje dwie dobre sytuacje wreszcie wykorzystuje Angelika Szkudlarek, dając nadzieję na choćby remis z tak trudnego pojedynku..

Niestety na wyrównanie zabrakło czasu, podopieczne Kamila Mykowskiego po piętnastej serii spotkań spadają tym samym na piątą lokatę tracąc do liderującej Gwiazdy Toruń 15 punktów. Szansa na rehabilitację przed własną publicznością już w najbliższy czwartek, gdzie nasz żeński zespół będzie podejmował  Unifreeze II Gołkowo.

Bramki: Szkudlarek 2
Rasz – Pączek, Kufel, Stanielewicz (70 Smółka) – Horodecka, Czarnowska, Stefańska (50 Russ) – Szkudlarek, Karczewska, Zyś – Leśniewska (60 Lewandowska)

3 2