„Koniec przygody z Pucharem Polski..”

Nie tak miała wyglądać kolejna runda Pucharu Polski w wykonaniu Zielono – Czarnej Brygady. Podopieczni Damiana Ejankowskiego bezbarwnym spotkaniu ulegli gospodarzom 2:0 kończąc swoją przygodą z okręgowym pucharem..

Grom Osie swoje spotkanie rozpoczął w najlepszy z możliwych sposobów, dośrodkowanie w pole karne wykorzystał znany sympatykom z Pruszcza Adam Kolmajer. Następne minuty to boiskowy chaos. Mieliśmy problemy z dłuższym utrzymywaniu się przy piłce, a gospodarze skutecznie przerywali bardziej kreatywne rozwiązania naszej drużyny skupiając się na szczelnej defensywnie. Swoje piętno do całej sytuacji dołożył arbiter główny spotkania raz po raz kartkując osobno każdego z naszych zawodników.

Druga połowa po zmianie trzech zawodników wyglądała nieco lepiej, próbowaliśmy kreować więcej ofensywnych sytuacji, ale wykończenie było dalekie od ideału. Wielokrotnie wdaliśmy się „w grę” gospodarzy, którą boleśnie odczuliśmy w 68 minucie. Wtedy też jedną z kolejnych sytuacji wykończył zawodnik Gromu zmniejszając nasze sytuacje na korzystny rezultat. Dodatkowo z gry wyleciało dwóch naszych kluczowych zawodników, którzy wobec pracy arbitra niewytrzymali boiskowych trudów..

Niestety nasza przygoda kończy się na tym etapie, natomiast nadchodzi najważniejszy okres – ligowe starcia w klasie okręgowej. Zapominamy o środowym starciu, kolejny pojedynek to szansa na rehabilitacje przed własną publicznością.

Grom Osie 2:0 Start Pruszcz

Start: Siuda, Poćwiardowski, Ruciński, Środa, Szulc(46′ Ratkowski), Krzyżanowski,Szeląg(46’Nawrocki), Czarnowski, Krajewski(46′ Kasica), Gackowski, Cylc(83’Rola)

ponadto w kadrze: Krukowski

żółte kartki: Ruciński 2x(czerwona), Środa 2x(czerwona), Cylc