Kolejne efektowne zwycięstwo w Twierdzy Pruszcz..

Kolejne efektowne zwycięstwo w Twierdzy Pruszcz..

Na euforii zwycięstwa z trudnego terenu w Radzyniu Chełmińskim kolejny piłkarski weekend to starcie z obecnie zamykającą ligowy byt w tabeli Drwęcy Golub Dobrzyń. Pomimo niesprzyjającej passy punktowej nie zlekceważyliśmy przeciwnika, zagraliśmy w swoim stylu pewnie umacniając się na pozycji v-ce lidera klasy okręgowej.

Wszyscy zgromadzeni na tym spotkaniu nie zdążyli jeszcze spocząć na trybunach, gdy snajper Jakub Krukowski w drugiej minucie gry popisuje się fantastycznym uderzeniem dając prowadzenie zespołowi. Praktycznie następna klarowna sytuacja do strzelenia gola, w siódmej minucie po dograniu wyżej wymienionego zawodnika kolejnego gola w tym sezonie dokłada Kasica. Start prowadził dwubramkowym prowadzeniem, wydawało się iż kwestią czasu będzie dołożenie do pierwszej połowy jeszcze kilku trafień, lecz w 37 minucie po faulu w polu karnym goście otrzymują rzut karny. Do piłki podszedł piłkarz oznaczony numerem „9” pewnie egzekwując rzut karny zmniejszył stan przewagi naszego zespołu do jednego gola..

Druga odsłona zaczęła się tak dobrze jak pierwsza, w 54 minucie kolejną zespołową akcje kończy Krajewski dając ulgę Kibicom, którzy wobec kilku dogodnych zmarnowanych sytuacji byli zdenerwowani przebiegiem boiskowych wydarzeń. Kolejne minuty tradycyjnie to gra jednego aktora – Jakub Krukowski po dobrych dograniach naszych pomocników dopełnia formalności aplikując jeszcze dwie bramki, kompletuje kolejnego w tym sezonie hattricka!

Twierdza Pruszcz – niesamowita seria naszego zespołu w domowych starciach. Niewątpliwe należy pochwalić zespół za zaangażowanie w grę, prezentujemy ładny dla oka futbol okraszony wieloma bramkami! Wyjazdowe starcie z kolejnym tegorocznym beniaminkiem to walka o kolejny komplet punktów. Bądźcie z nami 😉

Start Pruszcz 5:1 Drwęca Golub Dobrzyń

Jakub Krukowski x3

E. Kasica

M. Krajewski

Start: Siuda, Mielczarek(46′ Poćwiardowski), Grobelniak, Ruciński, Ratkowski, Krzyżanowski(65’Cylc), Czarnowski, Środa( 85′ Rola), Kasica, Krajewski( 75′ Krajewski), Krukowski