„Lekcja futbolu” w Pruszczu..

Mecz okraszony mianem pojedynku rundy, a nawet sezonu to bez wątpienia wielki pokaz siły Zielono – Czarnej Brygady, która postawiła się o krok od upragnionego awansu do ligi okręgowej.

Liczna zgromadzona publiczność na stadionie, obecność kamery zaprzyjaźnionej telewizji internetowej dobrze podziałała na motywację naszych zawodników, bowiem pierwsza akcja meczu duetu Środa – Krukowski kończy się zdobytym golem przez naszego snajpera. Dobre wejście w mecz to klucz do sukcesu tamtejszego dnia, kolejna dogodna sytuacja w której doskonałą piłkę na piąty metr dogrywa Eliasz Kasica kończy się egzekucją ponownie Jakuba Krukowskiego. Goście z Koronowa byli tylko tłem wobec naszych poczynań, od pierwszej do ostatniej minuty skupialiśmy się na własnych aspektach prezentując dobry dla oka futbol.

Dobra sytuacja do przerwy skłoniła naszych zawodników do spokojnej analizy w przerwie meczu, z konsekwencją wyszliśmy na kolejną odsłonę tego widowiska. Ponownie o sobie dał znać Jakub Krukowski, który zaliczył hattricka po pięknym wykończeniu dołożył cegiełkę na 3:0.Victoria nie złożyła broni, lecz bezlitośnie odczuła wymiar wielkiej mocy podopiecznych Damiana Ejankowskiego. Kreowaliśmy kolejne sytuację, który kończyły się zdobyczą bramkową. Swoje kolejne trafienie zaliczył dobrze dysponowany Kasica, a Krukowski wypełnił formalności – prawdziwy egzekutor! Wynik mógł być bardziej obfity, lecz nie wykorzystaliśmy swojej sytuacji z „11 metra”.

Nasz szkoleniowiec nie ukrywał, iż cieszy go dyspozycja każdego zawodnika, gdyż każdy z nich dokłada ważną cegiełkę do sukcesów. Start prezentuje aspiracje na klasę wyżej i to bezwzględnie temat numer jeden na obecny czas. W kolejny weekend kolejne starcie wyjazdowe tym razem w Niemczu z miejscową Victorią.

Start Pruszcz 5:0 Victoria Koronowo

Jakub Krukowski x4

Eliasz Kasica

Start: Siuda, Nowakowski(46′ Łuczak), Ruciński, Grobelniak, Poćwiardowski, Krzyżanowski, Środa(70’Bether), Czarnowski, Ł.Krukowski(66’Gągola), Kasica, J.Krukowski(80′ Szulc)